HAKKIMIZDA

Ankara Kızılcahamam ilçemizde Akar Mermer Granit adı altında kurulan firmamız kaliteli ve üstün işçilik becerisini imalatlarına yansıtmış olup tüm Türkiye’ye Mermer Evye, Mermer Mutfak Tezgahları, Mermer Banyo Kurnaları, Mermer Merdivenler, Mermer Yer Döşemeleri, Mermer Şömine, Mermer Mezar, Mutfak Tezgahları, Mermer Cephe Kaplama, Mermer Fıskiye, Mermer Sütunlar, Mermer Heykeller, Mermer Saksılar vb. alanlarda ürünlerimiz ile zamanında ve kalitesinden ödün vermeden size hizmet vermekten gurur duyarız.

      Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyeti olup buna ulaşmak için müşteri taleplerini doğru tespit ederek, uygun fiyat ile ürünü hatasız ve tam zamanında göndermektedir.

       Mermer dekorasyon konusunda başarısını ispatlamış olan Akar Mermer Granit firmamız , dekorasyona yönelik özel tasarım çalışmaları da yapmaktadır.

Vizyonumuz:

        Afyon mermeri, Muğla mermeri, bej, limra, andazit, köfike, siyah mermer ve traverten çeşitlerinden ürettiğimiz evye, lavabo, kurna, duş teknesi, küvet, saksı, bahçe dekorasyonları, şömine, büro aksesuarları, çeşme, fıskiye, bahçe fıskiyesi, havuz fıskiyesi, sütun, kemer, trabzan, sütunlar, saat, korkuluk gibi bir çok ürün ve hizmetlerimizde dünya standartlarına ulaşmak ve müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek.

Misyonumuz:

   Müşterilerimize en kaliteli ürünleri zamanında üretmek ve ulaştırmak. Hayallerindeki tasarımları gerçekleştirmek.

Call Now Button